Yukarı Çık

Hakkımızda

Işık Madeni Eşya Sanayi, 1963 yılında değerli aile büyüğümüz Kemal IŞIK tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin ilk imalatçı firmalarından biri olarak bilinen IŞIK, 1979 yılında kurumsallaşarak, IŞIK Madeni Eşya San.Tic.Ltd.Şti profesyonel kimliğini halen devam ettirmektedir.

Mesleğimize olan bağlılığımız küçük bir imalathanede başlamış olup, bugün aynı bağlılıkla 2 bin m2 kapalı alanda üretim faaliyetimizi sürdürüyoruz. IŞIK bünyesinde kalitesiyle farkını her zaman ortaya koyan birbirinden değerli markalarımız bulunmaktadır. Işık Madeni Eşyanın yanı sıra ISIK Cutlery ile de Yurt dışı sektöründe de iddiamızı sürdürmeyi hedefliyoruz.

ISO 9001:2015 kalite güvencesiyle Türkiye’nin birçok kurum ve kuruluşuna hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz üretim teknikleriyle bir çok kamu kurum ve kuruluşlarına, hava yolu şirketlerine, restoranlara, ünlü otellere ve özel sektöre sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz. Uygun fiyat listemiz ve ürün kalitemiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak, sektördeki güvenilir misyonumuzu gururla sürdürüyoruz. Işık Madeni Eşya Sanayi, Paslanmaz Çelik Mutfak Eşyaları, Çatal-Kaşık-Bıçak, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları üreterek, her geçen gün kalitemize ve ürün kalıplarımıza yenilerini ekliyoruz.

Işık Madeni Eşya ailesi olarak yurtiçi pazarda sürdürdüğümüz başarıyı diğer dünya ülkelerine de taşımak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarımıza büyük bir hızla devam ediyoruz.

Işık Madeni Eşya - Hakkımızda


KALİTE POLİTİKASI

  • Sektörümüzde ürün kalitesiyle aranan bir kuruluş olmak;
  • Takım çalılmasını uygulayan, eğitimli personelimizde sürekli gelişimi sağlamak;
  • Kaynaklarımız verimli kullanarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

"IŞIK üst yönetimi Kalite Politikasının hayata geçirilmesi ve bu politikanın devamlılığının sağlanması ile ilgili gereken tüm çalışmaları yapacağını ve bu çalışmalar için gerekli tüm kaynakları sağlayacağını taahhür eder.."